Google Pixel 8 Pro Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Google, Pixel 8 serisi cihazlarını bu yılın sonunda tanıtmayı planlıyor. Bu tanıtımdan önce Pixel 8 Pro modelinin tanıtım videosu sızdı ve telefonun sahip olacağı bir özellik ortaya çıktı. Google Pixel 8 Pro, kullanıcıların çekilen bir videodan istenmeyen gürültüyü silebilecekleri Audio Magic Eraser adlı bir özelliğe sahip olacak.

Görünüşe göre bu özellik Google fotoğrafların bir parçası olacak ve üzerinde bir video dosyası çalıştırıldığında, özellik içindeki farklı sesleri tanımlayacak ve bunları gürültü, insan sesi ve müzik olarak kategorize edecek. Teknik özellik tarafında Pixel 8 Pro bizi 120 Hz yenileme hızına sahip LTPO OLED 6.7 inçlik bir ekranla karşılıyor.

https://www.technopat.net/wp-content/uploads/2023/08/Google-Pixel-8-Pro-Tanitim-Videosu.mp4

Bu ekrana Tensor G3 yongası eşlik ediyor. Kamera tarafında ise OIS destekli 50 megapiksellik bir ana kamera var. Bu ana kameranın yanında 64 megapisellik ultra geniş ve 48 megapiksellik telefoto üniteleri geliyor. Ön taraftaysa 11 megapiksellik bir selfie kamerası mevcut. Tüm bu donanım gücünü 4950 mAh’lık bir bataryadan alacak. Peki siz Google Pixel 8 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx