Hafta Sonu, Bu 9 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Detayı!

Altcoin piyasası, 27 Ocak 2024 tarihinde yeni listeleme, yeni sürüm ve ortaklıklar gibi çeşitli gelişmelerle hareketli bir gün geçirdi. Ayrıca yarın da önemli gelişmeler olacak. Ontology, Galxe ve Silly Dragon gibi projeler yeni uygulamaları ve ortaklıklarını duyurdu. İşte detaylar…

Altcoin projeleri için hafta sonu kritik

  1. HTX, AltLayer’ı (ALT) ALT/USDT çiftiyle birlikte listeleyecek.
  2. MEXC, Unipoly’yi (UNP) UNP/USDT çifti ile 10:00’da (UTC) listeledi.
  3. MEXC, Wen’i ($WEN) WEN/USDT ile birlikte listeleyecek.
  4. Galxe yeni uygulamasını Google Play Store ve TestFlight’ta yayınladı.
  5. Radiant uygulaması artık kolay müşteri desteği erişimi için Meta CRM ile entegre oldu
  6. Silly Dragon, 3333 parçadan oluşan sınırlı sayıda TOLY’S DRAGON dijital koleksiyon parçasını piyasaya sürdü.
  7. Bitgert, NFT At Yarışı blockchain oyunu Unicorn Galaxy ile ortak oluyor.
  8. Ontology’nin Haftalık Topluluk soru cevap etkinliği Clare ile 07:00’de (UTC) Discord’da gerçekleşecek.
  9. Night Crow için ön kayıt yaptıran kişiler hafta sonu WEMIX’de 3000 USDT’ye kadar kazanacak.

Piyasa son durum nedir?

Yukarıda, altcoin projelerindeki yenilikleri paylaştık. Bu sırada Bitcoin ve diğer coinler yükseliş yaşıyor. Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin’in fiyatı, son 24 saatte %3,4 artış göstermiş halde. Yani 41,5 bin dolar civarında işlem görüyor. Bu, dün akşam meydana gelen ve BTC’nin birkaç saatten kısa bir sürede 1.000 doların üzerinde kazanç elde edebildiği ani bir yükseliş hareketinin ardından geldi. Olumlu momentum, kripto para birimini 42 bin dolara kadar taşıdı. Ancak burada ayılar direndi ve daha fazla ilerlemesini engelledi. Hareket, türev piyasasında çalkantıya neden oldu ve çoğu short pozisyon olan 110 milyon doların üzerinde tasfiyeye yol açtı.

Sektör katılımcıları artık Grayscale çıkışlarını ve yatırımcıların yıllardır fonda sıkışıp kalan BTC’lerini satıp satmayacaklarını izliyor. Zira artık spot ETF bir gerçek. Bitcoin’in fiyatı artarken, büyük altcoinlerin çoğunluğu da bundan faydalanmayı başardı; bazıları diğerlerinden daha iyi. Aslında Toncoin (TON) haricinde diğer tüm büyük altcoinler yeşil renkte işlem görüyor. Özellikle Solana ve Avalanche daha iyi toparlandı ancak Ethereum, Binance Coin ve Ripple da iyi durumda. Manta Network (MANTA) ve SATS (Ordinals), sırasıyla %21 ve %18,4 artışla son 24 saatte en iyi performans gösteren kripto paralar oldu. Öte yandan Chiliz (CHZ) ve Klaytn (KLAY) yaklaşık %4 oranında düşüş yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx