Samsung Galaxy Z Flip İnceleme

Samsung Galaxy Z Flip , incelemek için gerçekten heyecanlandığım birkaç telefondan biri, çünkü şimdiye kadar test ettiğim her şeyden çok farklı. Tanıdık bir seriden cesur bir çıkış ve tamamen farklı bir cihaz kategorisinde katlanabilir akıllı telefon.

Samsung Galaxy Z Flip’i 5 günden fazla bir süredir kullanıyorum ve işte şimdiye kadar topladığım izlenimler. Samsung’un katlanabilir telefonuyla daha fazla zaman geçirdiğim için bu makale düzenli olarak genişletilecek, bu nedenle en son güncellemeler için önümüzdeki hafta tekrar yazımı kontrol etmenizi öneririm.

Tasarım Fütüristik ama Sinir Bozucu
Dikkatleri üzerinize çekecek bir telefon istiyorsanız Galaxy Z Flip’i gerçekten iyi. İnceleme için ofise geldikten sonra, birçok kişi onu görmek istedi. Özellikle kadınlar onu çok sevdi. Şaşırdığımı söyleyemem. Galaxy Z Flip açıkça bir moda aksesuarı olarak tasarlanmıştır ve mor renk muhteşem görünüyor.

Kadın kot pantolonlarının sahte veya pratik olamayacak kadar küçük ön ceplere sahip olmasının olduğunu biliyor muydunuz? Katlandığında, Galaxy Z Flip süper kompakt hale geliyor ve dışarı çıkmadan küçük ceplere kolayca sığıyor. Bu form faktörünün kadınlara hitap etmesinin ana nedeni.

Samsung Galaxy Z Flip inceleme 1 – Samsung Galaxy Z Flip İnceleme – 2 Haftalık Kullanım Testi
Ancak Samsung Galaxy Z Flip çarpıcı görünse de, tasarımını çok pratik bulduğumu söyleyemem. Yeni başlayanlar için, Galaxy Z Flip’i her zaman açmak zorunda kalmak can sıkıcı bir hal alıyor. Bu iki elli yapılabilecek bir işlem ve telefonu her açtığınızda tırnağınızı kullanmanız gerekebilecek. Belki de düğmeli bir mekanizma olması daha güzel olurdu.

Katlama mekanizması şu ana kadar iyi çalışıyor, ancak Galaxy Z Flip’in tamamen kapanmadığını fark ettim. Sonuç olarak, toz ve cebinizdeki ufak tefek iplikler ekranın iki arasında toplanıyor. Ekranın etrafındaki yükseltilmiş plastik kenarlık temizlemeyi zorlaştırıyor buda başka bir küçük sıkıntı.

Samsung Galaxy Z Flip inceleme 2 – Samsung Galaxy Z Flip İnceleme – 2 Haftalık Kullanım Testi

Cihazda kilo dağılımı ile ilgili sorun var. Telefon çok uzun boylu ve özellikle tek elle, günlük kullanımı rahat hale getirmiyor ve ağır bir hissi veriyor.

Parmak izi okuyucusu, Samsung Galaxy S10e’daki ile aynı. Sağ tarafa monte edilmiş güç düğmesine yerleştirilmiştir. Çalışması normal ancak ne güvenilir ne de rahattır.

Fark ettiğim bir diğer konu, titreşim motorunun biraz zayıf olması. Zaten birkaç bildirimi kaçırdım çünkü telefonun cebimde titreştiğini hissetmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir