Pırlanta ve Altın’ın buluşması!

Başrolde pırlantanın ve altının bulunduğu Ariş pırlanta koleksiyonları, benzersiz tasarımlarıyla, şıklığı yüksek bir dünyayı yansıtıyor. Koleksiyondaki zümrüt, yakut gibi renklerin cazibesi ile bütünleşmiş taşlar ilk bakışta ilgiyi üzerine çeken modellerden.  Yepyeni modelleri ile özel günleri kutlayan pırlantalar sonsuz sevgiyi de yansıtıyor. Romantizme bağlılığın sembolü tektaş pırlanta koleksiyonları markanın cazibesini yansıtırken, iddialı bir hediye seçeneği olarak da öne çıkıyor. Doğadan, farklı kültürlerden, şehir yaşamından ve sanattan ilham alan tarzıyla her zaman en trendleri yeniden yorumlayan Ariş, farklı tasarımlarıyla hediye seçenekleri arasında ilk sırada yer alıyor. Yepyeni pırlantalı mücevherler sevgi kavramını genişleterek onu kalıpların dışına çıkartıyor. Özel ışıltılı kolye uçları, küpeler, yüzüklerden oluşan koleksiyon, sevginin her haline gönderme yapıyor. Kadınların en sevdiği mücevherler aynı zamanda onların kişiliklerini yansıtıyor. Zarif detaylarla farklılaşan tasarımlar bu sezonda da öne çıkıyor. Pırlanta koleksiyonlarındaki birbirinden güzel kolyeler ve küpeler stil görünümlerine vurgu yaparken, tektaş kolyeler ise romantik bir doğuşu sembolize ediyor.

Yaz ayları yaklaşırken mücevher tutkunlarını iddialı seçimler sunan Ariş pırlanta, doğanın renklerinden ilham alan tasarımlarıyla farklı tarzlara da ilham oluyor. Koleksiyonlardaki vazgeçilmez klasikler stil sahibi kadınların radarına girecek.

Farklı modelleri ile aynı anda birden fazla tarza hitap eden Ariş Pırlanta koleksiyonları yeni modeller ile sportif bir duruşu temsil ediyor. Aynı zamanda pırlantanın şıklığıyla zengin detaylara sahip mücevherler zarif ve narin kadınlara da hitap ediyor. Pırlantalar sade görünümlerini renklerin enerjisi ile geride bırakıyor. Ariş pırlantada kolyelerden küpelere birbirinden farklı modeller sizleri bekliyor. Şimdi eğlenceli mücevherlerin zamanı. Birbirinden farklı renklerle kombinlenen pırlantalar hiç olmadıkları kadar iddialı.

Çeşit çeşit pırlanta küpe modelleri, kolyeler, yüzükler… Gündüz stilinizi tamamladığınız pırlantalı mücevherlerle gece stilinizi taçlandırabilirsiniz. Sezonun stil sahibi parçalarıyla mücevher tutkunu kadınların kalp atışlarını hızlandırın.

Yaklaşan özel günlerde sınırlarınızı biraz zorlayıp hediye seçmeyi bir sanata dönüştürün ve ona farklı bir heyecan yaşattın.

Zarif tasarımlara yeni bir yorum getiren Ariş pırlanta tasarımlarıyla siz de sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartabilirsiniz.

https://www.arispirlanta.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir