0

En Çok Satan Parfüm Çeşitleri

Önemli bir toplantıya katılmanız mı gerekti? Sevgilinizle mi buluşacaksınız? Bulunduğunuz ortamda gözlerin üstünüzde olmasını mı istiyorsunuz? Bir ortama girdiğiniz zaman ortamın havasını mı değiştirmek istiyorsunuz? O halde olaya iyi bir parfümle başlamalısınız. Ortamın havasını değiştirmek ve dikkatleri üstüne çekmek isteyenler bu işi genelde etkili bir parfümle yapar.

Parfüm seçerken çok dikkatli olmalısınız. Keskin kokulu, tabiri caise insanın burnunun deliğini kıran, ağır kokulu parfümlerden uzak durmalısınız. Bu parfüm bırakın sizi çekici kılmayı aksine itici kılar. İnsanların sizden uzaklaşmasına neden olur. İstemeden de olsa insanları rahatsız etmiş, nefretini kazanmış olursunuz. Kokunuz insanları size yaklaştırmalıdır. Bu yüzden size başta ülkemizde olmak üzere dünya genelinde en çok tercih edilen parfümlerini yazı dizimizde size tanıtacağız.

pendik escort

Biz ne kadar şu parfümün kokusu hoş desek de parfümü koklamadan bunu anlamak mümkün değil. Bu yüzden biz size parfümlerin isimlerini ve resimlerini verip yazı dizimize son vereceğiz. Sizde parfüm alırken bu isimli parfümleri koklayarak hoşunuza giden kokulu parfümü satın alırsınız.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Genel

Cem Soysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir