Efsane dizinin sevenlerine müjde! Yabancı versiyonu çekilecek

Ay Yapım’ın 2016-2017 yıllarında Show TV için çektiği İçerde dizisi, bugünün yıldız oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin mesleğinde kıymetli bir sıçrama yapmasına imkan sağlamıştı.

Unutulmaz dizi İçerde’nin artık yabancı bir uyarlaması çekileceği duyuruldu.

39 KISIM SÜRMÜŞTÜ

Polisiye tansiyon çeşidindeki İçerde dizisi Eylül 2016’da yayınlanmaya başlamış ve bir dönem sürerek 39. kısımda ekranlara veda etmişti.

Başrollerde yer alan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor’un yanı sıra Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, İstek Kocaoğlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Yıldıray Şahinler üzere dikkat cazip isimlerin oyuncu takımında yer aldığı İçerde, yayınlandığı devir büyük ses getirmişti.

HAFIZALARA KAZINDI

Herkesin hafızasına yer eden ve tekrarları hala izlenmeye devam eden İçerde dizisi bu kere Romanya’ya uyarlanacak. İçerde dizisi Romen oyuncularla yine canlandırılacak. Dizinin ülkede büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği İçerde dizisi Oscar ödüllü Amerikan imali Köstebek isimli sinemadan uyarlanmıştı.

Muhteşem oyucu takımı ve her kısmında aksiyon dolu sürpriz gelişmelerin yaşandığı İçerde bir dönem yayınlanmasına karşın ismini efsane diziler ortasına yazdırmıştı.

Ay Üretim, İçerde’nin devamında mevzuları benzerlik gösteren Çukur ve Üç Kuruş dizilerini çekmişti.

NEFES KESEN KONU

Yayınlandığı devir büyük tartışmalar yaratan İçerde dizisi, Sarp Yılmaz isimli polis okulunu birinci olarak bitiren bir gencin okulun mezuniyet merasimiyle başlamaktaydı.

Dizide Sarp’ın daha evvel kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki ismiyle Mert’de birebir polis okulunda eğitim görmektedir.

Mert hayatında giren Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna başlamıştır.

Sarp ve Umut’un babalarının yıllar evvel işlemediği bir kabahat yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları büyük trajedilerden biri olmuştur.

İKİ KARDEŞ BİRBİRİNİ ARADI

Babalarının mahpusa atılmasından sonra Umut’un kaçırılması iki kardeş ortasındaki bağı büsbütün koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek birebir okulda birbirlerinden habersiz bir halde buluşmuşlardır.

Polis Akademisi’nin mezuniyet merasimi geldiğinde ise Sarp’ın hocası Yusuf Kaya, Sarp’ın babasının makus niyetli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur.

Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp ise hocasına merasimde silah çekmiş ve daha sonra mahpusa girmiştir.

KARAKTERLERİN DEĞİŞİK KESİŞMESİ

Sarp’ı savunmaya gelen avukat vaktinde kardeşi Mert’e yardım eden Melek’tir.

Sarp’ın mahpusa girmesiyle Mert artık ikinci plandadır ve daha da göz önündedir.

Hapisten çıkan Sarp ise berbat niyetli adamların en güvendiği isimlerden biri haline gelmiştir.

Related Posts

Son dakika haberleri | Halil Falyalı Cinayetine İlişkin Soruşturma Tamamlandı, Söylemez Kardeşler İçin 2’şer Kez Ağırlaştırılmış Müebbet İstendi

FAHRETTİN ÖZTÜRK Otel ve kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) öldürülmesine …

Ahu Tuğba, kızdı

Yaşam stilini değiştiren Meriç Erkan, son olarak internette yayınlanan bir programa konuk oldu. “Aradığımı buldum” “Ben aradığımı buldum …

Bozkırın saklı hazineleri

Sivas’ın meşhur obruklarından birini arıyorduk. Az gittik uz gittik. En sonunda bir köye geldiğimizde navigasyon “Geldiniz” dedi. Ancak etrafta …

Hadise’nin dekoltesine koca ayarı! Bakın sahneye nasıl çıkarttı?

Çırağan Saray’ında aile ortasında sade bir düğünle dünya konutuna giren Hadise-Mehmet Dinçerler çifti evliliklerini doya doya yaşamaya devam …

Mehmed Rauf – Genç Tanzimat Paşazadesi Avrupa’da kitabı

Mehmed Rauf, çok genç yaşta devlet hizmetine girmiş üst seviye bir Osmanlı bürokratıdır. Devletin pek çok ülkeyle gayret ettiği 19. yüzyılın …

Düşes Camilla, Prenses Diana hakkında yıllar sonra konuştu: ‘Ne olursa olsun hayata devam etmelisin’

Galler Prensi Charles ile Prenses Diana 1996 yılında evliliğinin bitmişti. Charles, Prenses Diana ile evliliği devam ederken de Düşes Camilla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.