Dışarıda Yemek Yemekten Sıkılanlar İçin En İyi Yemek Termosları

Dışarıda yemek yemekten rahatsız olmaya başladıysan doğru yerdesin! Hem sağlığımızı hem de bütçemizi zorlamaya artık son veriyoruz ve kendimize aşağıdan bir yemek termosu seçerek, evde yaptığımız lezzetli yemeklerle sağlığımızı ve bütçemizi koruyoruz.

Bu içerik 08.03.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

Termos dendiği zaman istisnasız akla ilk gelen marka!

Uzun ömürlü kullanımlı ve kaliteli bir yemek termosu arıyorsanız bunun için biraz fazla bütçe de ayırabilirim diyorsanız tercihinizi Stanley çelik yemek termosundan yana yapmanızı öneririm.

BPA içermeyen malzemeden üretilmesi, paslanmaz çelik sağlam yapısıyla yemeklerinizi 7 saat sıcak veya soğuk tutar.

Linki burada.

Tercihini sefer tasından yana kullanmak isteyenler için harika bir seçenek!

FreshBox 3 Katlı Yemek Termosu, paslanmaz çelik iç gövdesi ve sızdırmaz vakumlu kapağı ile dökülme stresi yaşamadan yemeğinizi istediğiniz yere taşımanızı sağlar.

”Tek çeşit yemekle ne karnım doyar ne gözüm!” diyenler çoktan sepetine attı bile.

Linki burada.

Benim favorim belli oldu!

Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve dondurucuda kullanıma uygun olması en önemli tercih sebeplerinden biri olsa da bölmeli yapısı ve çatal kaşık için ayrı bir yerinin olması da sepete atmamız için geçerli sebepler arasında yer alıyor. 

Linkini buraya bıraktım.

Artık evimizden yemek götürdüğümüze göre ara öğünümüze meyve bile dahil edebiliriz.

Bento tam bunun için harika bir seçim olacak! Sızdırmaz kapağı sayesinde yiyecekleri taze ve lezzetli tutuyor.Mikro dalga fırın, derin dondurucu ve bulaşık makinesine uygun bir malzemeye sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Linkini buraya bıraktım.

Yemeği soğuk yemeyi sevmeyenler burada mı?

Evden yemek götürmek kolay, ısıtmak zor diyenlerin imdadına Arzum Foodie Modern Elektrikli Sefer Tası yetişiyor.

Linkini buraya bıraktım.

Kullanıcı yorumu:

Ürünün tasarımı ve rengi çok güzel. Isıtırken hiç yemek kokusu yok. İşyerinde masamın üzerinde hemen yemeklerimi ısıtıp yedim. Çok kullanışlı. Tavsiye ederim.

Yiyecekleri 8 saate kadar sıcak veya 11 saate kadar soğuk tutan Zwilling Thermo Vakum Yalıtımlı Termos.

BPA içermeyen plastik malzemesi ve paslanmaz çelik kabı sayesinde sağlıklı yemekler tüketmenizi sağlayacak bu yemek termosunu almak isterseniz buraya tıktık.

Kullanıcı yorumu:

Hiç bilmediğim bir marka olmasına rağmen yorumlara bakarak aldım. 3 günlük kullanım sonrası yorum yapıyorum. Malum marka kadar olmasa da ona yakın kaliteye sahip. Sabah 7:30 da termosun içine pilav ve üzerinde tavuk koydum, 12:30 da hala sıcaktı (ılık değil). Başka bir günde ise yeşil mercimek yemeği denedim yine aynı saat aralığında yedim sıcaklığını muhafaza etmişti. Kaşığı ise küçük tatlı kaşığı iş görmüyor süs olsun diye koymuşlar ama şık bir kaşık :). Kapasitesi ise bir tabak dolu dolu pilavı alıyor ve pilavın üzerine bir şeyler koyabilirsiniz. Sulu yemekte ağzına kadar doldurmanıza gerek yok bir kişi için fazla olur diye düşünüyorum.

Bu tatlı yemek termosuna minikler bayılacak!

Thermalock vakum yalıtımı ile yiyecekleri 6 saate kadar sıcak ve 7 saate kadar soğuk kalmasını sağlıyor. Sızdırmaz kapak teknolojisi ve % 100 BPA içermeyen paslanmaz çelik malzemesiyle Contigo Ocean Yemek Termosu burada!

Yanında paslanmaz çelik kaşığı ile gelen Thermos SK 3000 Çelik Yemek Termosu da kalitesiyle dikkat çekiyor.

Katı meyve ve sebze gibi yiyecekleri 14 saat serin tutan bu termos, sıcak çorba veya sıcak katı yiyecekleri ise 9 saat boyunca sıcaklığını korumayı başarıyor.

Paslanmaz çelik çift cidar yalıtımı içerdeki havayı koruyor ve dışardaki havayla temasını kesiyor. Kısacası almışken kaliteli bir termos alayım diye düşünenlerin tercih edebileceği bir model diyebiliriz.

Linki burada.

Öğle arasında bir çorba içsem bile bana yeter diyorsanız;

Sızdırmaz çift katmanlı vakumlu ısı koruması sağlayan çorba termosunu buradan alabilirsiniz.

Sizin için oldukça kullanışlı bir termos daha buldum.

12 saat boyunca soğuk veya sıcak tutabilme özelliği ile yemekten alacağımız keyfi artıran bir termosa kim hayır diyebilir ki?

Linkini buraya bıraktım.

Kullanıcı yorumu:

Aldığımız günden beri kullanıyoruz, çocuğumuz öğle yemeklerini evden götürüyor. Yemekleri yeterli sıcaklıkta muhafaza edebiliyor. Çok güzel ve sağlam bir yemek termosu, parasını yeterince hak ediyor. Amazona ve satıcıya teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir