‘Başkasına gitmesin diye vurdum’ demişti! Tutuklandı

'Başkasına gitmesin diye vurdum' demişti! Tutuklandı

Olay, dün akşam merkez Yıldırım ilçesi, Arabayatağı Mahallesi, Tunç Sokak’ta meydana geldi. Fahri Küçükcivan ve birlikte yaşadığı Selma Taşkömür arasında kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bunun üzerine Taşkömür evden çıktı. Fahri Küçükcivan, evden aldığı pompalı tüfekle genç kadının peşinden gitti. Kısa bir süre sonra sokakta yürüyen kadının yanına yaklaşan Fahri Küçükcivan, art arda 7 el ateş etti. Selma Taşkömür, belinden aşağısına isabet eden saçmalarla kanlar içinde yere yığıldı. Genç kadın acı içinde yardım çağrısında bulunurken Fahri Küçükcivan bir süre pompalı tüfekle eşinin başında bekledi. Daha sonra koşarak, kaçtı.

KURTARILAMADI

Ağır yaralanan Selma Taşkömür, olay yerine sevk edilen acil sağlık ekiplerince Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. İki bacağına isabet eden saçmalarla ağır yaralanan Selma Taşkömür, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

‘BAŞKASINA GİTMESİN DİYE BACAKLARINDAN VURDUM’

Olaydan sonra kaçan katil zanlısı Fahri Küçükcivan ise polis ekiplerince Arabayatağı Mahallesi’nde yakalandı. Emniyete götürülen şüpheli, burada verdiği ifadesinde “Aramızda şiddetli geçimsizlik vardı. Akşam da tartışmaya başladık. Tartışma sırasında bana ‘Gönlümde başka biri var, onu seviyorum ona gideceğim’ dedi. Ben de başkasına gitmesin diye bacaklarından vurdum” dediği öğrenildi.

TUTUKLANDI

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde, yeni yıla dakikalar kala tartıştığı dini nikahlı eşi Selma Taşkömür’ü pompalı tüfekle bacaklarından vurarak öldüren Fahri Küçükcivan, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece ’kasten öldürme’ suçundan tutuklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir