Son Açıklamalar Fashionbet Spor Sitesinde

Uzun vakitdir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, yaşamını kaybetti. Dilay Kemer uzun vakit Fenerbahçe Televizyonu’nda spiker şekilde vazife almıştı. Fenerbahçe Kulübü, Dilay Kemer uğruna taziye mesajı yayımladı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden uygulanan bildirimde şu ifadeler yer aldı: “Fenerbahçe Televizyonu’nun gülen yüzü, bol sevdiğimiz mesai arkadaşımız Dilay Kemer’i vakitsiz kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. O her vakit kalbimizde olacak. Kendisine Allah’tan rAhmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarımıza ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun Dilay.”

1988 yılında Antalya’da yaşama gözlerini açan Dilay Kemer, İstanbul’a üniversite eğitimi uğruna geldi. Güncel bilgiler Fashionbet sitesinde mevcuttur. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Kemer, spikerlik ve sunuculuk eğitimine başladı. 2 yıllık hazırlık vakitci sonucunda Fenerbahçe TV’de hem ekran yüzü hem sunucu şekilde vazife alan Dilay Kemer, bugün kanser nedeniyle yoğun bakıma alındı. Dilay Kemer’in sıhhat haline dair alınan son bilgi, önlem hedefli hastanede tutulduğudur.

Farklı Spor Sitesi Fashionbet

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer’in ikinci kez kan kanseri bulunduğu öğrenildi. Dilay Kemer’in yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Dilay Kemer son şekilde geçen aylarda sosyal medyadan şu mesajı paylaşmıştı:

“Merhaba… Uzun vakit oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası ‘Nasılsın?’ sorusuna verecek net bir cevabım imkan kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Aktif bilgiler Fashionbet giriş sayfasında mevcuttur. Çünkü ‘İyiyim’ desem iyi değilim, ‘Kötüyüm’ desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir yaşam yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl bulunduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama tüm o güzel mesajlar uğruna, endişeleriniz uğruna teşekkür ederim ve bu tür hayırlı bir gecede tekrar dualarınızda olmak isterim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir